Головна » Статті » Мої статті

Танок – політ душі і фантазії
Рух – це життя, ритміка – це краса, а танок – політ душі і фантазії. Мистецтво танцю посідає одне з чільних місць у системі художньої освіти дошкільників. Наукою доведено, що тільки під час активної діяльності: музично – рухової, хореографічної діяльності, розкриваються природні задатки, обдарування дітей. Хореографічна діяльність необхідна дитині дошкільного віку для того, щоб не пропустити сенситивного періоду, коли використання задатків стає найбільш своєчасним для розвитку спеціальних здібностей та особистості загалом.
12 квітня в ДНЗ №1 «Ромашка» м.Дунаївці відбулося засідання семінару – практикуму музичних керівників, на якому до уваги слухачів семінару Ольга Нечипорук разом із своїми підопічними представила театрально- хореографічну виставу «Казковий сон». Дійство проводилося в сюжетно -  ігровій формі. Добираючи сюжет педагог урахувала рівень знань та коло інтересів дітей. Джерелами сюжетних ліній були: дитяча література (розповіді, казки, вірші); дитячий пісенний та музичний матеріал, мультфільми. Така форма роботи захоплює дітей, підвищує їхню активність, стимулює творчу уяву, збагачує емоційний досвід.
Завдяки систематичним заняттям з музичним керівником садка, (яка ще й веде з малюками хореографічний гурток «Калинка»),  діти набули  елементарного досвіду сприймання танцювальних рухів, образів, способів їх виконання, досвіду художньо – практичної діяльності танцювального виконавства та дитячої виконавської творчості. Творчі вміння, маленькі артистипродемонстрували у казковійвиставі, а завдяки гуртковій роботі, дітям прищеплюється любов та інтерес до мистецтва танцю.
Залучення дітей до ми­стецтв: хореографічного та театрального, через їхнє сприймання, посильне виконавство і творчість створює реальні можливості для гармонійного виявлення їх у ми­стецькій практиці та для різнобіч­ного виховання.Саме в хореографічному мистецтві найбільш повно виявляється синтез тілесного та духовного компонентів, які розкривають широкі перспективи художньо-естетичного творчого та фізичного напрямку в розвитку дитини.
  Вихователь-методист ДНЗ №1 «Ромашка» ,
м.Дунаївці, Вільчанська Т.В.


                                                         
Категорія: Мої статті | Додав: metodist (15.04.2016)
Переглядів: 464 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0