Головна » Статті » Мої статті

День пам"яті і примирення в ДНЗ
5 травня напередодні 71- річниці Великої Перемоги в Центрі розвитку дитини «Пролісок», що на Дунаєвеччині відбулася зустріч з ветераном Другої світової війни Володимиром Олександровичем Коваликом, жителем села Заставля. Вже четвертий рік поспіль, ми запрошуємо цю поважну людину в наш заклад і дякуємо Богу за те, щовсі ми маємо змогу ще бачити і чути людей, які пройшли дороги війни. Ми вдячні долі за те, що в  наш час залишилися очевидці тих далеких подій, які можуть згадати, розповісти та ще раз,  разом з нами пережити ті часи.
Працівники закладу та наші діти з трепетом душі зустріли дорогого гостя. Для Володимира Олександровича та всіх присутніх діти подарували вірші , танці, пісні, малюнки, букети квітів та велику шану і подяку за подвиг,героїзм і силу духу. Вихователі центру привітали ветерана зі святом словами вдячності та піснями про Перемогу.
Зі старшими дошкільниками проводилася екскурсія до  Меморіалу Слави де дітям розповіли про буремні роки війни. Було проведено акцію «Ніколи знову!»,під час якої дошкільники роздавали МАКИ  ПАМ’ЯТІ перехожим.
Колектив ЦРД «Пролісок», наші вихованці та їх батьки щиро вітають ветеранів та усіх  дунаївчан з Днем Перемоги, зичимо довгих років життя, миру, добра та щасливої долі.
 


Аліна Михальська завідуюча ЦРД «Пролісок»,
Алла Завальська вихователь-методист ЦРД «Пролісок».
 
Категорія: Мої статті | Додав: metodist (11.05.2016)
Переглядів: 590 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0