Головна » 2017 » Січень » 16 » Щедрик, щедрик, щедрівочка...
08:38
Щедрик, щедрик, щедрівочка...
Тихий вечір настав, тихий вечір святий.
Вечір сповнений радості, мрій і надій.
Новий рік прийде, стане радість нова
Кожне серце – щасливе щедрівку співа.
       Центр розвитку «Пролісок» (м.Дунаївці) запросив  до нашої садкової оселі дітей та дорослих на хліб та сіль, та слово щире, на пісню прекрасну, на свято Щедрий вечір. Всі знають, що в січні проходять свята, які об’єднують родини, ці свята приносять радість, добро, надії, сподівання на те, що прийдешній рік буде щасливим. Сьогоднішнє свято – це єднання нас у родину, бо щасливі ми, що народилися і живемо на чудовій, багатій подільській землі, у славній Україні, тут жили наші предки. Всі побували в чарівному світі традицій та обрядів. На свято приходили і щедрівники, і колядники, і посівальники, і ряжені.
            Діти завітали у світлицю до Діда та Баби, які готувалися до різдвяних свят і чекали на щедрівників. Далі розвивалося дійство з приходом щедрівників.
Прийшли дівчата чорнобриві,
Всі веселі, жартівливі.
Прийшли щедрувати
До гарної хати.
            Щедрівники вітали господарів щедрівками. «Ой, чи є, чи нема…», «Ой, сивая, тая зозуленька…», «За селом веселим….». Веселу щедрівку підхопили вихованці нашого закладу; «Щедрик, щедрівочка» - виконали діти старшої групи № 1,  «Прийшли щедрувати» - старша група № 2, «Щедрик-ведрик» - середня група.
            Не обійшлося свято без традиційного обряду водіння Кози, яку привели ряжені.
А Коза периста, має років триста,
Всім у ріднім краю, бажає врожаю!
            У світлицю завітали ще й посівальники, які побажали господарям гарного Нового року.
Свято було наповнене веселощами, сміхом, іграми, загадками, грою в оркестрі.  Фіналом свята стала заключна щедрівка, яку виконала вокальна група вихователів Центру розвитку дитини «Пролісок», а Дід і Баба пригостили дітей солодкими гостинцями.
Щедрий вечір, Новий рік!
Ми вітаємо усіх,
Будьте здорові, щасливі, багаті -
Пісня чудова лунала на святі!!!!


Категорія: Новини дошкілля | Переглядів: 363 | Додав: metodist | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0