Головна » Статті » Мої статті

Всеукраїнська акція "За чисте довкілля"
 
Вплив людини на довкілля стає все більш активним та різноманітним. Змінився екологічний баланс країн. Сьогодні вже ні в кого не виникає сумнів в тому, що забруднення оточуючого довкілля веде до втрати нашого здоров’я.Стверджують, що людина може прожити без їжі п’ять неділь, без води – п’ять днів, а без повітря – лише п’ять хвилин. Якби наші органи дихання не мали б властивості самоочищатись, вони б забруднились за декілька днів і житель сучасного великого міста загинув би від задухи.
           Світова статистика доводить, що на всій планеті відбуваються інтенсивні процеси деградації довкілля, а, водночас, триває руйнівна дія для здоров’я.
           Нам потрібен новий моральний орієнтир, оснований на принципах задоволення потреб людини без шкоди для навколишнього світу. 
З приходом весни та тепла з’являється бажання бачити місто чистим та охайним, яке так потребує нашого з вами піклування та бережливого ставлення. 
На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р проводиться у квітні - травні 2016 року щорічна всеукраїнська акція з благоустрою "За чисте довкілля" та Дня благоустрою тереторій населених пунктів. В цьому році День благоустрою проводився 23 квітня.
У рамках  Дня довкілля  та з метою облаштування і озеленення території навчального закладу педагогічний колектив та вихованці-дошкільнята ДНЗ№1 «Ромашка» долучились до спільної справи збереження довкілля. Малюки разом із своїми наставниками робили цей світ кращим, прибираючи територію, насаджуючи нові дерева та квіти. Адже підвищення екологічної свідомості дитини - запорука сталого розвитку суспільства!
                                             

  Завідувач КУ ДНЗ №1 «Ромашка» Г.Веренчук
 
 


 
Категорія: Мої статті | Додав: metodist (25.04.2016)
Переглядів: 127 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0